Anioł 3D – idealna forma świątecznej dekoracji


Anioł 3D, to dość specyficzna forma świątecznej dekoracji. Niemniej, podobne dekoracje przyciągają każdego roku (a w zasadzie w każde święta) setki, tysiące a może i dziesiątki tysięcy widzów. Nie ma co ukrywać – bez tych dekoracji, trudno byłoby stworzyć świąteczną atmosferę w naszych miastach.

Dlaczego właśnie Anioł 3D?

Trójwymiarowe anioły, to dekoracja która od razu rzuca się w oczy. Gdy przechodzimy przez miasto, ich widok czasami może nawet zapierać dech w piersiach. Ze względu na swoją często masywną konstrukcję, rozświetlają one w delikatny sposób otaczającą nas rzeczywistość szarego miasta. I rzecz jasna, ich piękno można dostrzec dopiero po zmroku.

Feeria barw

Myliłby się ten, kto uważa, że trójwymiarowe anioły dekoracyjne, to monochromatyczna, nudna dekoracja. Minęły już czasy, w których jedynymi aniołami, jakie można było spotkać w mieście lub galerii handlowej, były… tandetne, druciane konstrukcje z nałożonymi na nie lampkami LED. Teraźniejsze anioły trójwymiarowe, wyglądają znacznie lepiej – zarówno jeśli chodzi o sam kształt (bardziej przypominają anioła, niż kiedyś), jak również – barwę. Tak, te najdroższe, mogą rozświetlać otoczenie nawet w kilku barwach. Tradycyjnie mamy do czynienia rzecz jasna z bielą, ale dlaczego nie ubogacić ją o np elementy złote? Tak, w dzisiejszych konstrukcjach aniołów dekoracyjnych, takich właśnie motywów nie brakuje!

Szybka dostawa – łatwy montaż

Pomimo, że mówimy o konstrukcjach, które są dosyć duże (ich wielkość przekracza 1 metr), to nie ukrywajmy – ich dostawa i montaż, nie należą do zbyt skomplikowanych. W naszym sklepie, oczekiwanie na każdą z tych dekoracji, nie przekracza kilku dni (oczywiście mówimy o dniach roboczych). Montaż takiej konstrukcji również nie jest skomplikowany. U nas można zakupić nie tylko samego anioła, ale też szereg elementów ułatwiających jego montaż i zabezpieczenie przed upadkiem.

Tutaj: https://amled.pl/pl/p/Aniol-3D-LED-9-wzorow-/1488 można znaleźć szereg podobnych artykułów dekoracyjnych i to w okazyjnej cenie.

,

Jedna odpowiedź do “Anioł 3D – idealna forma świątecznej dekoracji”

  1. U nas przed urzędem takie dwa stoją – pięknie to wygląda w święta, dodaje uroku i klimatu świąt szczególnie gdy śniegu brak 😉