Meble LED Moree – sposób na wyjątkowe wnętrze i ogród


Jak sprawić, by wnętrze było wyjątkowe?

Niejeden architekt wnętrz łamał sobie głowę co zrobić, by uczynić swój projekt nowatorskim i niesamowitym, a jednocześnie umeblować pomieszczenie ze smakiem i nie przesadzić z niestandardowymi rozwiązaniami. Jest to zadanie o tyle trudne, że wydaje się, że „wszystko już było” i nie ma już czym zaskoczyć klienta. Na szczęście, pokłady ludzkiej kreatywności są niewyczerpane i w branży projektowania wnętrz ciągle pojawiają się nowe pomysły, które później ewoluują w praktyczne rozwiązania. Jednym z ulepszeń, które ostatnimi czasy podbija rynek jest podświetlanie mebli lampami LED. I bynajmniej, nie chodzi o przyczepianie lampek LED pod szafki kuchenne.

Zalety podświetlanych mebli

Lampy LED można wykorzystać jako podświetlenie stolików, puf czy stworzenie podświetlanych liter, które świetnie sprawdzają się w personalizowaniu wnętrz. Meble LED pełnią trzy funkcje: wygodnego mebla, lampy i dodatku, który sprawia, że pomieszczenie nabiera wyjątkowości. Wybierając odpowiedniego producenta i model, można dowolnie łączyć te cechy, skupiając się na tym, na czym akurat klientowi najbardziej zależy. Przykładowo, wśród mebli LED Moree można znaleźć mebel, który może być stosowany jako wygodna pufa, stolik lub lampa, w zależności od tego, jaką nakładkę się zastosuje.

Oświetlenie LED w meblach jest rozwiązaniem właściwie idealnym. Po pierwsze, można zdecydować się zarówno na zasilanie kablem, jak i akumulatorem. Po drugie, kolor podświetlenia jest dowolny. Można wybrać jedną barwę lub kilka różnych, dostosowując wygląd mebla do całego wnętrza.

źródło: www.moree.de

Co jeszcze przemawia na korzyść mebli LED? Przede wszystkim to, że warunki atmosferyczne nie wpływają negatywnie na instalację, więc tego typu rozwiązania nadają się również do umeblowania tarasów czy ogrodów. Rozwiązuje to problem oświetlenia w restauracjach prowadzonych na świeżym powietrzu, bo gdy zapada zmrok świeczki często nie wystarczają, aby zapewnić gościom odpowiednie oświetlenie. Meble LED dają doskonałe podświetlenie stolików nie zabierając klimatycznego półmroku i pozwalają w pełni cieszyć się romantyczną kolacją.

Meble LED Moree

Decydując się na meble LED najlepiej postawić na solidną markę o ugruntowanej pozycji na rynku. Meble LED Moree łączą futurystyczny design z wysoką jakością wykonania. Każdy stolik tej niemieckiej firmy jest zbudowany z PMMA oraz anodowanego aluminium, a dodanie szklanej tafli na powierzchnię blatu nadaje niesamowicie estetyczny i nowoczesny wygląd. Różnorodność modeli, kształtów i wymiarów sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni mebel do swojego wnętrza.


Jedna odpowiedź do “Meble LED Moree – sposób na wyjątkowe wnętrze i ogród”