Trójwymiarowe iluminacje LED   


Iluminacje świąteczne 3d są najlepszą metodą, na stworzenie niezapomnianego świątecznego klimatu w naszych domach oraz w przestrzeni publicznej. Nie każdy jest fanem iluminacji w domu, ale w przestrzeni publicznej, cieszą się one powszechnym uznaniem. Wszyscy zgodnie stwierdzą, że rynek lub ulica przystrojona takimi dekoracjami dają poczuć święta. Oprócz standardowych iluminacji świątecznych, doskonale znanych z naszych ulic, takich jak dekoracje latarniowe, dekoracje elewacyjno – latarniowe oraz dekoracje uliczno – elewacyjne coraz częściej można spotkać iluminacje świąteczne LED trójwymiarowe.   

Co to są iluminacje świąteczne LED trójwymiarowe?  

Iluminacje trójwymiarowe, jeśli chodzi o zasadę działania nie różnią się zbytnio od iluminacji dwuwymiarowych. Różnica główna polega na gabarytach oraz tym, że są to dekoracje przestrzenne. Dekoracje trójwymiarowe są najczęściej stacjonarne, montowane na ziemi. Ich wymiary są na tyle duże, że można często wejść do środka. Dla przykładu bombka trójwymiarowa LED, może mieć średnicę około czterech metrów. Gabaryty wymuszają zastosowanie solidnych stelaży (ze względów bezpieczeństwa oczywiście), moc świetlna takich iluminacji i zagęszczenie diod LED powoduje jednak, że stelaże takie są niemal niezauważalne.   

Oprócz iluminacji w kształcie bombki (podanej dla przykładu) są oczywiście inne formaty. Najpopularniejsze obecnie to: anioły, wspomniane wcześniej bombki, bramy w różnych wariantach, choinki, drzewa świetlne, bałwany, fontanny, gwiazdy, igla, prezenty, szopki LED oraz wiele innych.  Podane przykłady to oczywiście standardowe modele. Kształt i gabaryty takiej iluminacji, są ograniczone głównie wyobraźnią zamawiającego, gdyż można na zamówieni zrealizować prawie wszystko co nam przyjdzie do głowy. Dzięki temu możemy dopasować taką iluminację do charakteru ulicy lub starówki.   

Iluminacje świąteczne LED, są wartą do rozważenia opcją na święta, aby umilić mieszkańcom miasta i turystom spacery w ciemne zimowe wieczory oraz przybliżyć świąteczny klimat.